Eductor

QUANTUM BIOFEEDBACK – SCIO VE  EDUCTOR

 

Scio ve üst modeli olan Eductor evrensel bir elektrofizyolojik biofeedback (biyolojik geri bildirim) sistemidir.  Biofeedback tamamlayıcı ve alternatif tıbbın 60 yıl önce laboratuvar araştırmalarıyla başlayıp gelişmesinden bugüne kadar bilimsel olarak en fazla araştırılan dalı olmuştur. Kişinin bilinçaltının biyoenerjetik bilgilerini toplamak için karmaşık bir elektro-modal biyolojik geri bildirim programını bilgisayar yazılımı ile koordine eder. Bilgiler baş , el ve ayak bileklerine bağlanan kayışlarında ki elektrotlar vasıtasıyla vücuttan toplanır ve en yüksek tepki sırasına göre listelenir; stres yönetimi çerçevesinde analiz edilir.

Eductor’un teknolojik açıdan gelişmişliği sayesinde pratisyen daha derinlere bakma, arama , esenlik halini engelleyen faktörleri keşfetme yetisi kazanır. Örnek olarak; Stres ve ağrı yönetimi, zihinsel odaklanma , zihin-beden kontrolü anksiyete, bağımlılıklar, çakralar , scalar alanı [Yüz yılı aşkın bir süre önce Nikola Tesla, Herts olmayan  enerjiyi (frekanssız) scalar olarak adlandırdı. Tesla dalgaları da denen scalar enerji, ışık hızından daha hızlı seyahat eder.  

 

Diğer bir deyişle bilgisayar insan bedeniyle elektrotlar vasıtasıyla arayüz oluşturur, sağlıklı ve toksik maddelere elektromanyetik yanıtını test eder, sonuçları gözlem ve yorum için kaydeder ve elektromanyetik bilgiyi, kendini düzeltmesi için bedene geri gönderir. Test ve dengeleme tek bir cihazla yapılır.

 

EDUCTOR-SCIO dijital-insan arayüzü, çift-kör ilaç/besin testi, anında test sonuçları ve kendi kendini düzelten terapötik yetenekler gibi çağdaş biofeedback sistemlerinde rastlanmayan ve auto-focusing sibernetik halka tarafından mümkün kılınan bir çok buluş sunmaktadır. Diğer bir deyişle bilgisayar insan bedeniyle elektrodlar vasıtasıyla arayüz oluşturur, sağlıklı ve toksik maddelere elektromanyetik yanıtını test eder, sonuçları gözlem ve yorum için kaydeder ve elektromanyetik bilgiyi, kendini düzeltmesi için bedene geri gönderir. Test ve terapi tek bir cihazla yapılır.

 

Bir Eductor oturumu esnasında kişinin baş , el ve ayak bileklerine bağlanan kayışlardaki sensörlerle, elektriksel uyarıları rahatça vücuttan okur ve bilgileri rahatça izleme cihazı görevi gören bilgisayara gönderir. Biyolojik  geri bildirim cihazımız Eductor,  bilgisayar ekranına tercüme edilen bilgilere dayanarak, vücudun / zihnin hangi alanlarda en çok stres azaltmaya ve yeniden eğitime ihtiyacı olduğuna göre bilgi toplar ve eğitir. Bu veri bulguları, müşterinin stresle olan tepkilerini daha iyi anlamasını ve fizyolojik yanıtlarını daha iyi kontrol etmeyi öğrenmesini sağlar.

 

Vücut kendisini iyileştirmek için tasarlanmıştır! Biyolojik geri bildirim süreci iyileşmek değil – vücudun dengeli ve stres içermeyen orijinal durumunu hatırlamasına yardımcı olmaktır. Parasempatik sistem bu  gevşeme sayesinde aktive olur ve  vücudun iyileşmesi için ihtiyaç olan yeteneği artırır.

Doğal sağlık durumumuza tekrar kavuşabilmemiz için fiziksel, duygusal, mental ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltarak . kendimizi  daha dengeli, zinde, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissederiz. ..

 

Biyolojik geri bildirim işlemi tamamen invazif olmayan ve yumuşak olsa da,  güçlü bir stres yönetim destek sistemidir. İnsanın doğal dengesini geri kazandırmayı amaçlayan, geleneksel doğal enerji dengeleme ilkerini de temel alan, hiçbir yan etkisi olmayan ileri teknoloji ürünü bir cihazdır.

 

Ne yapar?

 

 • Hücresel düzeyde dengeleme yapar, zayıf düşmüş organlarındaki bozulmuş hücre yapısını canlandırır,
 • Dokuları oksijenlendirir,
 • Organların ve bedenin manyetik alanlarını dengeler,
 • Bağışıklık sisteminin ve metabolizmanın içsel gücünü harekete geçirir,
 • Detoks kabileyetini artırarak bedeni toksinlerden arındırır,
 • Meridyenlerdeki enerji blokajlarını açar, bedendeki tıkanmış enerjileri serbest bırakır
 • Enerji merkezlerini, çakraları dengeler,
 • Aurayı parazit enerjilerden temizler,
 • DNA aktivasyonunu harekete geçirir,
 • Doğal yaşam enerjisini (Chi) canlandırır,
 • Enerji bedeninin titreşimsel frekansını yükseltir,

Sağlıklı ve zinde bir yaşam ve  bütünsel olarak arınmak yenilenmek ve titreşimsel frekansları dengelemek Eductor Quantum Biofeedback cihazıyla mümkündür.

 

Kaç oturum gerekiyor?

 

Daha sağlıklı kalıpları “yeniden öğrenmek” için vücutta birden fazla seans gerekebilir. Özellikle yaşam biçimi tercihleri  iyi ve sağlık ile uyumlu olanlar çok hızlı bir şekilde yanıt verirler.

 

Diğerleri daha fazla eğitime ihtiyaç duyabilir; egzersiz ve/veya uyku düzenini geliştirme ya da bağımlılık yapıcı maddeleri kullanmaktan kaçınma vb. konularda eğitim ve destek sağlama ihtiyacı olabilir. Genel olarak, kişi ağrı ya da hastalığa neden olan bazı stres kalıplarını ne kadar uzun süre elinde tuttuysa, bu modelleri ve tepkileri dengelemek veya yeniden eğitmek daha uzun sürer.

 

Sonuçlarını gerçekten görüp hissetmek için birden fazla oturuma yatırım yaparak kişilerin sağlığına bağlı kalmalarını öneririm.